Naujienos

2020

Gyvybės mokslų skaitmeninių inovacijų centro (GM SIC) klasteris – verslo ir mokslinių tyrimų partnerystės platforma, skirta skaitmeninių inovacijų skatinimui gyvybės mokslų sektoriuje, jungianti mokslinių tyrimų, verslo ir viešojo sektoriaus institucijas bei organizacijas. Inlita prisijungė prie centro veiklos.2020 m. gruodžio 7 d. daugiau kaip dvidešimt Lietuvos įmonių, asociacijų ir kitų organizacijų pasirašė jungtinės veiklos sutartį. Susivienydamos į Išmaniosios sveikatos skaitmeninių inovacijų centrą (angl. Smart Health DIH), sutartį pasirašiusios šalys, bendradarbiaus kurdamos inovatyvius sprendimus sveikatos apsaugai. Inlita – vieni iš partnerių.

2019

Patikslinta įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija. Nauja veiklos vieta Klaipėdoje, Dragūnų g 2.

Pradedame naują tyrimą:
Pirmą kartą dermatologijoje,
Pirmą kartą su medicininiu prietaisu,
Pirmas tyrimas pirmą kartą su žmonėmis,
Užsakovui tai tai pat pirmas tyrimas Lietuvoje.

Biomedicina kaip prioritetinė lietuvos plėtros sritis: dienotvarkė

BIOMEDICINA KAIP PRIORITETINĖ LIETUVOS PLĖTROS SRITIS (video reportažas)

2018

Naujienlaiškis Nr. 7 (PDF byla)

Verslo verslui požiūrio principais kuriamas Ketvirtasis Klinikinių Tyrimų Centras. Pasirašoma sutartis su Uosto poliklinika (Baltic Medics, UAB) dėl visaapimančių klinikinių tyrimų paslaugų. Veikla vykdoma Baltic Medics, UAB licencijos apimančiose terapinėse srityse.

Dalyvavome ir atitikome reikalavimus konkurse Santaros klinikų BIO technologijų parko verslo inkubatoriaus paslaugoms gauti. Sutartis pasirašyta 2018 rugpjūčio 8 dieną.

Naujienlaiškis Nr. 6 (PDF byla)

Tas pats protokolas patvirtintas LBEK ir VVKT kovo 8 dieną 2 Inlita centrams.

2017

Asmens sveikatos priežiūros licencija papildyta nauju adresu Panevėžyje nuo 2017 rugsėjo 19 dienos.

Pirmasis leidimas atlikti II fazės vaistinio preparato tyrimą patvirtintas Valstybinėje Vaistų Kontrolės Tarnyboje rugsėjo 14 dieną.

Verslo verslui požiūrio principais kuriamas trečiasis Klinikinių Tyrimų Centras. Dalinamės gydytojo ir procedūriniais kabinetais bei įranga su Kniaudiškių šeimos klinika, UAB. Centras bus Panevėžyje.

Verslo dalinimosi principais pasirašoma bendradarbiavimo sutartis su Šveicarijos biotechnologijų kompanijos Genoma atstovais. Dalinamės paslaugomis ir medicininės paskirties patalpomis, Inlita turimos APC sutarties su IMC apimtyje.

Mūsų partnerių centre praėjo užsakovo auditas. Kritinių arba reikšmingų trūkumų nerasta.

Įvyko Vastybinės darbo inspekcijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro patikrinimai. Rekomenduoti pakeitimai įgyvendinti.

Pirmasis studijos uždarymo vizitas atliktas balandžio 6 dieną.

2016

Pirmasis protokolas (vietinė stebėsenos studija), parašytas Inlita, patvirtintas etikos komitete gruodžio 13 dieną.

Pirmoji skaitmeninė tiriamojo kortelė sukurta rugsėjo mėnesį.

Pirmieji Geros Klinikinės Praktikos mokymai įvyko liepos 19 dieną. Dalyvavo 8 tyrėjai.

Pirmojo paciento pirmasis vizitas sėkmingai įvyko gegužės 25 d. – lygiai po 2 savaičių nuo centro iniciacijos.

Inlita, kaip verslo įmonė, pasirašo bendradarbiavimo sutartį su akademine institucija – Lietuvos sveikatos mokslų universitetu. Šalys sutarė bendradarbiauti biomedicinos srities mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros idėjų, taip skatinamos Šalių kompetencijas inovacijų kūrimo procese.

Pirmieji studijos iniciacijos vizitai įvyko sinchoriškai: Inlita Lazdynų KTC ir mūsų partnerių Northway klinikoje (užsakovai Novartis ir Biomapas) gegužės 11 dieną.

VVKT pritaria rengti Geros klinikinės praktikos mokymus tyrėjams vasario 8 dieną.

2015

Pirmasis protokolas Inlita centre patvirtintas LBEK ir VVKT gruodžio 30 dieną.

Inlita, kaip verslo įmonė, pasirašo bendradarbiavimo sutartį su mokslo institucija – Valstybiniu mokslinių tyrimų instituto Inovatyvios medicinos centru. Paslaugų teikimas vykdomas vadovaujantis Atviros prieigos centro valdymo reglamentu. Šis bendradarbiavimas suteikia galimybę naudotis IMC paslaugomis ir infrastruktūra: modernia biomedicinos tyrimų įranga bei pasitelkti Instituto tyrėjus bendriems projektams. Klinikinių tyrimų centras yra strategiškai patogioje vietoje, Santariškėse, Santaros mokslo, švietimo ir verslo slėnyje. Greta yra atviros prieigos laboratorijos, didžiausios Vilniaus universiteto ligoninė – Santariškių klinikos bei kitos biomedicinos įmonės. Tikslas – sukurti klinikinių tyrimų centrą daugelio terapinių sričių tyrimams vykdyti.

Pirmojo Inlita klinikinių tyrimo centro licencija asmens sveikatos priežiūros paslaugoms teikti gauta spalio 27 dieną.

Verslo verslui požiūrio principais įkurtas pirmasis Klinikinių Tyrimų Centras. Dalinamės gydytojo kabinetais su vietine laboratorija “Rezuz.lt”. Centras įkurtas tame pačiame pastate, kaip ir Respublikinė Vilniaus Universiteto Ligoninė (RVUL).

Pirmasis studijos įgyvendinamumo klausimynas Inlita centruose gautas 2015 balandžio 10 dieną. Dalyvauja 5 centrai.

Pirmasis susitarimas su užsakovu – UAB “Parexel International” patvirtintas 2015 kovo 31 dieną.

Pirmasis susitarimas dėl bendradarbiavimo su gydymo įstaiga – UAB “SK Impeks Medicinos diagnostikos centras” pasirašytas 2015 m. vasario 10 dieną.

“Inlita” UAB registracija patvirtinta LR Registrų centre 2015 m. sausio 7 dieną.

2014

INLITA pavadinimas įregistruotas 2014 m. gruodžio 29 dieną, Vilniuje.

© 2015-2016 Inlita. Visos teisės saugomos | TOFT International Design